Blog

Na této stránce naleznete informace nejen o průběhu soutěže.

Známe Tvář Českého hostingu

8. 7. 2009

Dva měsíce jsme napjatě čekali koho zvolíte novou tváří Českého hostingu. Český hosting bude reprezentovat nová dívka a Vy, soutěžící, kteří jste byli vylosováni, dostanete zasloužené výhry. A kdo se stal naší novu tváří? (číst celou zprávu)

Komentáře: 10 (přidat komentář)

Barbora

22. 6. 2009

Barbora je třetí z finalistek, od které jsme zatím nedostali fotky ani další informace. Dnes to napravila, takže si sami můžete o Barboře přečíst nové věci a posoudit jak vypadá na dalších fotkách. Uvidíme jak dnešní příspěvek zamíchá pořadím :) (číst celou zprávu)

Komentáře: 3 (přidat komentář)

Máme tři finalistky

19. 6. 2009

Dnes jsme uzavřeli 2. kolo soutěže a máme tři finalistky. O té nejlepší se rozhodne 3.7.2009 kdy vyhlásíme novou tvář Českého hostingu a výherce všech cen. (číst celou zprávu)

Komentáře: 5 (přidat komentář)

Aneta

15. 6. 2009

Aneta nám toho o sobě poslala hodně. Kromě toho, že ráda cestuje a sportuje, také hraje na klavír a věnuje se tanci. Samozřejmě nesmí chybět nové fotky, které se skutečně povedly. (číst celou zprávu)

Komentáře: 1 (přidat komentář)

Katka

9. 6. 2009

Katka nám kromě pěkných fotografií poslala opravdu hodně informací, které vás jistě budou zajímat. (číst celou zprávu)

Komentáře: 5 (přidat komentář)

Skončilo 1. kolo soutěže

1. 6. 2009

V pátek skončilo první kolo soutěže. V prvním kole jste z 12 dívek vybrali 6 postupujících. Jak jste tedy hlasovali a které dívky postupují? (číst celou zprávu)

Komentáře: 2 (přidat komentář)

Martina

25. 5. 2009

Dnes se nám představí Martina, která o sobě poslal další informace. Dostali jsme i nové fotografie, které o Martině prozrazují nové věci. (číst celou zprávu)

Komentáře: 2 (přidat komentář)

Jitka

21. 5. 2009

Máme tu druhou soutěžící, která se rozhodla o sobě prozradit více informací. Jitka je jednou z našich favoritek. Pro všechny, kteří pro ní hlasují, ale nejen pro ně, bude určitě zajímavé se o Jitce dozvědět něco víc, než prozradila jedna fotografie. (číst celou zprávu)

Komentáře: 4 (přidat komentář)

Petra

20. 5. 2009

Oslovili jsme soutěžící dívky, aby nám o sobě poslali krátké informace o tom co dělají a čím se baví, jak tráví volný čas a co plánují. Doufáme, že se dozvíme zajímavé věci a lépe nám to pomůže poznat soutěžící. Začínáme Petrou, která se nám ozvala jako první. (číst celou zprávu)

Komentáře: 4 (přidat komentář)

Tipy a zajímavosti o soutěži

17. 5. 2009

Jak soutěž probíhá a proč jsme zvolili princip každodenního hlasování? Je možné podvádět a co na podvodníky čeká? Odpovědi a tipy jak podpořit více "svou" dívku najdete v tomto příspěvku. (číst celou zprávu)

Komentáře: 0 (přidat komentář)

Jak vznikl nápad na soutěž o tvář Českého hostingu

14. 5. 2009

Proč hledáme tvář Českého hostingu a proč jsme se rozhodli uspořádat tuto soutěž? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v následujícím článku. (číst celou zprávu)

Komentáře: 0 (přidat komentář)

Den poté

5. 5. 2009

Jsme u konce druhého dne a soutěž se pěkně rozjela. Pokud jste dali hlas a registrovali jste se, budete zařazeni do slosování o ceny. Svou šanci můžete zvýšit pravidelným hlasováním. (číst celou zprávu)

Komentáře: 0 (přidat komentář)

Už to začalo

4. 5. 2009

Soutěž jsme odstartovali. Dnes počínaje 14.00 můžete začít volit krásku, která bude reprezentovat Český hosting na webu. Zároveň můžete taky začít soutěžit o 112 pečlivě vybraných "hostingových" cen. (číst celou zprávu)

Komentáře: 4 (přidat komentář)

Je doména volná?

Statistiky soutěže

Dva měsíce jste měli možnost hlasovat pro dívky, které se Vám nejvíce líbili jako budoucí tvář Českého hostingu.

Statistiky

Registrovaných 2 232
Celkem uděleno hlasů 17 893
Výherci

Proč Český hosting

  • Všechny služby za jednu cenu
  • Garantovaná dostupnost 99,9 %
  • 14 dní zdarma na otestování
  • Účet zřízen ihned
  • Kompletní administrace účtu
  • 13000 spokojených klientů
  • Garance vrácení platby

Objednat

Slavte s námi 5. výročí českého hostingu

Sledujte novinky

Hraje se o zajímavé ceny a bylo by jistě škoda propásnout šanci nějakou z nich získat. Buďte stále informováni o průběhu soutěže.

Facebook  Twitter