Jak vznikl nápad na soutěž o tvář Českého hostingu

14. 5. 2009

Proč hledáme tvář Českého hostingu a proč jsme se rozhodli uspořádat tuto soutěž? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v následujícím článku.

Důvod byl celkem jednoduchý: nový design. Nová podoba stránek Českého hostingu nás stála mnoho času než jsme došli k finální verzi. Začali jsme řešit jak se odlišit od ostatních stránek a dostali jsme nápad, že bychom mohly do hlavičky webu použít přitažlivou dívku. Začali jsme hledat tvář webu a našli jsme Cecile [čti: Sesil], dívku, která na návštěvníky stránek shlíží od 1. dubna letošního roku.

Vzestup a pád skvělé Cecile

Nezůstali jsme pouze u úvodní stránky a začali jsme Cecile používat na dalších stránkách jako jsou statistiky, rozcestníky, parkovací nebo chybové stránky. K našemu překvapení jsme zjistili, že její fotky jsou značně oblíbené a používané. A pak jsme narazili na banner, na kterém se spokojeně usmívala a propagovala pojišťovnu. Najednou jsme ji viděli všude. Potkali jsme ji na billboardu na dálnici, na webu jiné společnosti, na reklamách i na ilustračních fotkách. To byl moment, kdy jsme se rozhodli vyměnit pěknou Cecile za dívku, kterou vybereme sami.

Hledání nové dívky

Začali jsme hledat modelku, která by splňovala naše představy. Když jsme se nedokázali dohodnout nad 25. fotografií, vznikl nápad, že necháme rozhodnout naše klienty. Ať si sami zvolí dívku, která je bude provázet Českým hostingem. Nechtěli jsme ale použít strohou anketu. Navíc jsme si řekli, že klienty a návštěvníky za jejich hlasování odměníme. A tak vznikl nápad se soutěží.

Dvanáct dívek, jedna vítězka

Vybrali jsme dvanáct dívek a naplánovali soutěž. Vybrali jsme ceny, udělali stránky a nyní můžete dát hlas své favoritce, zaregistrovat se a zařadit se do slosování o zajímavé ceny.

Nezapomeňte hlasovat každý den :)


Komentáře

přidat komentář


Tento článek ještě nebyl komentován.


Přidání komentáře

Každý vložený komentář je zkontrolován a teprve poté zveřejněn. Příspěvky, které nebudou k tématu, nezajímavé nebo vulgární nebudou zveřejněny. Komentář vkládejte pouze jednou, schválení by mělo probíhat do 24 hodin. Pro uložení komentáře musíte mít ve svém prohlížeči povoleno přijímání cookies.

Váš komentář

Autor: *
E-mail:
WWW:
Komentář: *
Nepoužívejte HTML značky.
Sečtěte a zaokrouhlete 7.4+2

Je doména volná?

Statistiky soutěže

Dva měsíce jste měli možnost hlasovat pro dívky, které se Vám nejvíce líbili jako budoucí tvář Českého hostingu.

Statistiky

Registrovaných 2 232
Celkem uděleno hlasů 17 893
Výherci

Proč Český hosting

  • Všechny služby za jednu cenu
  • Garantovaná dostupnost 99,9 %
  • 14 dní zdarma na otestování
  • Účet zřízen ihned
  • Kompletní administrace účtu
  • 13000 spokojených klientů
  • Garance vrácení platby

Objednat

Slavte s námi 5. výročí českého hostingu

Sledujte novinky

Hraje se o zajímavé ceny a bylo by jistě škoda propásnout šanci nějakou z nich získat. Buďte stále informováni o průběhu soutěže.

Facebook  Twitter