Tipy a zajímavosti o soutěži

17. 5. 2009

Jak soutěž probíhá a proč jsme zvolili princip každodenního hlasování? Je možné podvádět a co na podvodníky čeká? Odpovědi a tipy jak podpořit více "svou" dívku najdete v tomto příspěvku.

Průběh soutěže

Soutěž o tvář Českého hostingu jsme odstartovali 4. května s cílem vybrat dívku, která propůjčí tvář Českému hostingu, a zároveň umožnit našim klientům i příznivcům si zdravě zasoutěžit. Soutěž proběhne ve třech kolech, kdy postupně vyberete šestici a trojici postupujících dívek. Novou tvář Českého hostingu vyhlásíme na začátku července společně s vítězi 112 cen.

Do soutěže se může zapojit kdokoli. Stačí dát hlas dívce, která se Vám nejvíce líbí. Pokud chcete hrát o ceny, stačí se zaregistrovat. Registrací získáte přístup do svého účtu. Tím se stává soutěž pro Vás zajímavá, protože můžete hlasovat každý den pro jednu z dívek. Pokud "Vaše" dívka postoupí do dalšího kola, započítá se Vám plný počet hlasů, které jste dali. Pro ty, kteří hlasovali pro nepostupující dívky, započítáme polovinu hlasů.

Proč tato forma soutěže

Formu každodenního hlasování jsme vybrali, protože sami rádi hrajeme a doufáme, že to bude zábava i pro hlasující. Také doufáme, že se Vám možnost ovlivnit vzhled služby, kterou využíváte, zaujme a pobaví. Díky více hlasům můžete podpořit více dívek nebo vše vsadit na jednu favoritku. S kamarády můžete hlasovat pro stejné dívky a tím je podpořit a dostat do dalšího kola s plným počtem hlasů. Očekáváme, že tento princip povzbudí soutěživost a soutěž tak bude zábavnější. My se na výsledky sami těšíme a jsme zvědaví na novou tvář Českého hostingu i na výherce.

Fair-play

Různé podvůdky a vynalézavost soutěžících provází internetové soutěže od jejich počátku. Pokud se nemusíte nijak identifikovat, prakticky nic neriskujete. Z tohoto důvodu vyžadujeme od soutěžících více údajů, abychom zajistili férové podmínky soutěže pro všechny zůčastněné. V každém kole proběhne kontrola hlasů a hlasující, kteří nebudou hrát férově, nemilosrdně vyloučíme..

Hlavně jde ale o zábavu a zdravou soutěživost o zajímavé ceny.

Tipy

  • Řekněte o soutěži svým známým a hlasujte pro stejné dívky. Zvýšíte tím šanci na postup právě své favoritky.
  • Hlasujte každý den. Čím více hlasů dáte, tím větší šanci máte na výhru.
  • Nepodvádějte, můžete přijít o všechny hlasy, které jste dali.

Komentáře

přidat komentář


Tento článek ještě nebyl komentován.


Přidání komentáře

Každý vložený komentář je zkontrolován a teprve poté zveřejněn. Příspěvky, které nebudou k tématu, nezajímavé nebo vulgární nebudou zveřejněny. Komentář vkládejte pouze jednou, schválení by mělo probíhat do 24 hodin. Pro uložení komentáře musíte mít ve svém prohlížeči povoleno přijímání cookies.

Váš komentář

Autor: *
E-mail:
WWW:
Komentář: *
Nepoužívejte HTML značky.
Sečtěte a zaokrouhlete 6.5+4

Je doména volná?

Statistiky soutěže

Dva měsíce jste měli možnost hlasovat pro dívky, které se Vám nejvíce líbili jako budoucí tvář Českého hostingu.

Statistiky

Registrovaných 2 232
Celkem uděleno hlasů 17 893
Výherci

Proč Český hosting

  • Všechny služby za jednu cenu
  • Garantovaná dostupnost 99,9 %
  • 14 dní zdarma na otestování
  • Účet zřízen ihned
  • Kompletní administrace účtu
  • 13000 spokojených klientů
  • Garance vrácení platby

Objednat

Slavte s námi 5. výročí českého hostingu

Sledujte novinky

Hraje se o zajímavé ceny a bylo by jistě škoda propásnout šanci nějakou z nich získat. Buďte stále informováni o průběhu soutěže.

Facebook  Twitter