O co se soutěžilo

V soutěži bylo 112 cen. Mohli jste vyhrát věcné ceny nebo služby Českého hostingu zdarma.

Hlavní cenou je mininotebook Asus EEE PC 1000h. Pro fanoušky her jsme připravili herní konzoli Microsoft Xbox 360. Pro milovníky hudby (nebo Apple :)) jsou připraveny iPody nebo legendární sluchátka KOSS Porta Pro. Znalci Českého hostingu a Červeného trpaslíka jistě ocení kompletní sérii kultovního britského seriálu. Z našich služeb jsme do soutěže uvolnili 50 domén a 30 webhostingů zdarma.

Výherci & ceny - vyhlášení výsledků soutěže

1x ASUS EEE PC 1000H

Nová verze oblíbeného miniaturního notebooku EEE PC. V této konfiguraci s větším displejem, pohodlnější klávesnicí, úsporným procesorem Intel Atom a pevným diskem s vysokou kapacitou! Přístroj se může pochlubit elegantním černým designem, díky kterému bude vaším skvělým společníkem na každé cestě.

Více o Asus EEE PC 1000H na asus.cz


1x Microsoft Xbox 360 Arcade Edition

Revoluční herní konzole Microsoft Xbox 360 s maximálním herním výkonem a podporou HDTV. Jedná se už o druhou generaci konzole s vylepšeným chlazením a dvd mechanikou. Díky těmto změnám je výrazne tišší. Umožní vám hrát nejnovejší hry s nejmodernejšími technologiemi a ve vysokém HD rozlišení.

Více o Xbox 360 na www.xbox.com


5x iPod Shuffle 4th

Miniaturní MP3 přehrávač se sportovním designem, vhodný především pro rekreaci a aktivní trávení času. Jedná se o zástupce již čtvrté generace tohoto oblíbeného přehrávače v novém barevném provedení. Má jednoduché a přehledné ovládání čtyřsměrným tlačítkem, známé z klasického iPodu, hladký a čistý vzhled s velmi plochým provedením.

Více o iPod Shuffle 4th na alza.cz


5x sluchátka KOSS PORTA PRO

Asi nejznámější a nejpovedenější výrobek společnosti KOSS. Kvalitní, dynamický, basově založený zvuk. Specialitou jsou dvě opěrná místa (vlastní sluchadlo a molitanová opěrka nad ušima) a přepínač comfortZone, kterým lze vhodně rozložit tlak na uši a na hlavu. Sluchátka lze velmi jednoduše složit na minimální rozměr a přenášet v dodané brašničce. Sluchátka jsou skvělá pro každého, kdo měl dosud jen levná sluchátka.

Více o sluchátkách KOSS PORTA PRO na koss.cz


20x kompletní série Červeného trpaslíka na DVD

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

Pokud se vám nějakým nedopatřením podařilo minout klasiku inteligentního britského humoru, máte jedinečnou příležitost vyhrát celý seriál. A pokud jste jej sledovali, jistě si jej rádi připomenete.

Více o Červeném trpaslíku na cervenytrpaslik.cz


30x webhosting zdarma

Nemohli jsme do soutěže nedat to, o čem celá soutěž je – náš oblíbený Český hosting. V našem univerzálním programu najdete co potřebujete pro provoz svého webu: 2000 MB, 10 databází MySQL nebo PostgreSQL, skripty PHP4 nebo 5, neomezeně e-mailů, Webmail, Antivir, Antispam, SCP, FTPs, pohodlnou klientskou sekci, garanci dostupnosti a nespočetně dalších služeb.

Více o webhostingu na cesky-hosting.cz


50x doména zdarma

Vyhrajte vlastní jméno na Internetu. Do soutěže věnujeme 50 domén dle Vašeho výběru. Můžete si vybrat z nejběžnějších typů: .cz, .eu, .com, .net, .org, .info, .biz.

Více o doménách na cesky-hosting.czVýherci & ceny - vyhlášení výsledků soutěže

Je doména volná?

Statistiky soutěže

Dva měsíce jste měli možnost hlasovat pro dívky, které se Vám nejvíce líbili jako budoucí tvář Českého hostingu.

Statistiky

Registrovaných 2 232
Celkem uděleno hlasů 17 893
Výherci

Proč Český hosting

  • Všechny služby za jednu cenu
  • Garantovaná dostupnost 99,9 %
  • 14 dní zdarma na otestování
  • Účet zřízen ihned
  • Kompletní administrace účtu
  • 13000 spokojených klientů
  • Garance vrácení platby

Objednat

Slavte s námi 5. výročí českého hostingu

Sledujte novinky

Hraje se o zajímavé ceny a bylo by jistě škoda propásnout šanci nějakou z nich získat. Buďte stále informováni o průběhu soutěže.

Facebook  Twitter